معرفی

امروزه یافتن برخی از ملزومات صنعتی خاص و با کیفیت ، یکی از دغدغه های اساسی طراحان و تولید کنندگان داخلی ، علی الخصوص در حوزه الکترونیک می باشد.

دغدغه هایی مانند:

 • آیا قطعات آن گونه که باید ، کارایی و طول عمر لازم را دارند؟
 • آیا قطعات ثبات کیفی در سفارشات آتی را دارند؟
 • آیا قطعات با قیمت مناسب و رقابتی مورد مصرف قرار می گیرند؟

در این راستا ما ، در قالب تیم مدیریتی و پرسنلی شرکت TOTSEN بر آن شدیم تا با بهره گیری از سوابق اجرایی پرسنل شرکت (که خود با مشکلات حوزه تولید و تولید کنندگان آشنایی کامل دارند) ، گامی هر چند کوچک در زمینه کاهش و حل نسبی مشکلات فوق برداریم.

لذا با تأسیس شرکت بازرگانی تأمین و توسعه صنایع الکترونیک ایران با برند تجاری TOTSEN ، در سال ۱۳۹۰ با هدف تأمین ملزومات و پشتیبانی صنایع کشور و ارائه مشاوره های فنی در حوزه الکترونیک سعی نمودیم تا با هدف حمایت از بخش تولید داخل ، نسبت به تأمین قطعات و ملزومات از منابع معتبر خارجی مشکلات مرتبط با خرید را تا حدود زیادی مرتفع ساخته و با خرید مستقیم از کمپانی های تأمین کنننده و اتصال تولید کنندگان داخلی به منابع تأمین کننده خارجی ، دست واسطه ها را تا حدودی از این بازار کوتاه نماییم و نیز با تداوم ارائه قطعات در سطح کیفی ثابت خیال تولید کنندگان محترم را راحت نموده تا آنها بتوانند با کمترین قیمت تمام شده ممکن و بالاترین کیفیت همچنان به تولیدات خود ادامه دهند.

این شرکت با اتکا به دانش پرسنل مجرب و متعهد خود در حوزه های فنی (برق ، الکترونیک ، پنوماتیک و …) و بازرگانی خارجی (ثبت سفارش ، امور بانکی ، امور گمرکی ، ترخیص کالا و …) و با در اختیار داشتن دفاتر پشتیبانی خود در شهرهای تورنتوی کانادا و شنزن چین (قطب الکترونیک دنیا) ، افتخار دارد تا علاوه بر تأمین قطعات خاص و کمیاب مورد نیاز در صنایع الکتریک و الکترونیک ، در موارد ذیل نیز ارائه خدمت نموده تا قطعات و سخت افزار مورد نیاز صنایع را تأمین ، و با مناسبترین قیمت در اسرع وقت تحویل مشتری نماید:

 • تأمین سفارش قطعات خاص و انحصاری ، جهت تولید انبوه
 • تأمین قطعات با سطح کیفی بالا ، و یا سطح کیفی مورد نیاز مشتری (با تضمین ثبات سطح کیفیت در سفارشات آتی)
 • ارائه راهکار و مشاوره های فنی و بازرگانی در زمینه تأمین قطعات
 • تأمین نمونه اولیه و ارائه مشخصات فنی حهت تست و تأیید ، قبل از سفارش انبوه

 

خلاصه ای از مراحل ثبت سفارش در شرکت TOTSEN :

شرکت تاتسین یک کمپانی تجاری ، خدماتی است که در آن تأمین درخواستهای مشتری بر اساس سفارشات وی انجام می گیرد.

در TOTSEN مارکتی وجود ندارد ، در واقع ما بدنبال مشتری برای محصولاتمان نیستیم ، بلکه بدنبال محصول برای مشتریانمان می باشیم.

پس در TOTSEN آنچه که مشتری در هر سطح کمی و کیفی طلب می کند ، عیناً دریافت خواهد نمود.

بعد از تماس با واحد پذیرش ، مشتری به کارشناسان فنی شرکت معرفی شده تا ضمن ارائه مشخصات کامل ملزومه درخواستی ، از مشاوره فنی رایگان نیز بهره مند شود.

بسته به نوع سفارش ، طی دو الی هفت روز کاری با همکاری تیم های بازرگانی و فنیِ شرکت در دفاتر تهران ، تورنتو ، و شنزن ، بهترین قیمت ملزومه با سطح کیفی مورد درخواست مشتری استخراج شده و به مشتری اعلام می گردد.

در صورت موافقت مشتری با قیمت اعلام شده ، قرارداد فی مابین طرفین منعقد شده و بر اساس شرایط مندرج در قرارداد ، ملزومه در مهلت مقرر به مشتری تحویل می گردد.

 

روش های مختلف حمل و ارسال سفارش در شرکت TOTSEN :

با توجه به شدت نیاز مشتری ، روشهای مختلف جهت حمل ملزومه درخواستی امکان پذیر می باشد:

حمل سفارش توسط شرکت DHL بین ۷ تا ۱۰ روز

حمل سفارش توسط شرکت های هوایی بین ۳۰ تا ۳۵ روز

حمل سفارش توسط شرکت های دریایی بین ۶۰ تا ۷۰ روز

 

دلایل انتخاب TOTSEN توسط مشتریان وفادار شرکت:

 • بهره مندی از تجارب و مشاوره های رایگان تیم قوی کارشناسی
 • ارائه مشاوره های دقیق و کاربردی
 • تأمین نمونه اولیه سفارش در حداقل زمان ممکن
 • تآمین ملزومات مورد نیاز صنایع از اولین سطوح تأمین کنندگان خارجی